Physical Quantity Fields (2.0.0) - en to eu translation catalogue (7 entries)

en: Value
eu: Balioa

en: None
eu: Bat ere ez

en: Field
eu: Eremua

en: Time
eu: Ordua

en: OK
eu: Ados

en: About
eu: (r)i buruz

en: Field types
eu: Eremu motak
