Physical Quantity Fields (2.0.0) - en to fr translation catalogue (14 entries)

en: Value
fr: Valeur

en: None
fr: Aucun(e)

en: Field
fr: Champ

en: Time
fr: Heure

en: Missing
fr: Manquant

en: Thousands separator
fr: Séparateur de milliers

en: Decimal separator
fr: Séparateur décimal

en: About
fr: À propos

en: Minimum value
fr: Valeur minimum

en: Maximum value
fr: Valeur maximale

en: Prefix text
fr: Texte de préfixe

en: Field types
fr: Types de champs

en: How it works
fr: Comment ça marche

en: Placeholder text
fr: Texte de substitution
