Physical Quantity Fields (2.0.0) - en to gl translation catalogue (9 entries)

en: Value
gl: Valor

en: None
gl: Ningún

en: Field
gl: Campo

en: Time
gl: Hora

en: OK
gl: Aceptar

en: Missing
gl: Perdido

en: Thousands separator
gl: Separador de miles

en: About
gl: Información

en: Prefix text
gl: Texto do prefixo
