Physical Quantity Fields (2.0.0) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: Value
gu: મુલ્ય

en: None
gu: એકે નહિ

en: Field
gu: ક્ષેત્ર

en: Time
gu: સમય

en: About
gu: વિશે
