Physical Quantity Fields (2.0.0) - en to he translation catalogue (8 entries)

en: Value
he: ערך

en: None
he: ללא

en: Field
he: שדה

en: Time
he: זמן

en: Missing
he: חסר

en: Thousands separator
he: מפריד אלפים

en: About
he: אודות

en: Prefix text
he: טקסט קידומת
