Physical Quantity Fields (2.0.0) - en to hi translation catalogue (8 entries)

en: Value
hi: मान

en: None
hi: कोई नहीं

en: Field
hi: क्षेत्र

en: Time
hi: समय

en: OK
hi: ठीक है

en: Missing
hi: लापता

en: About
hi: के बारे में

en: How it works
hi: यह किस प्रकार काम करता है
