Physical Quantity Fields (2.0.0) - en to km translation catalogue (6 entries)

en: Value
km: តម្លៃ

en: None
km: គ្មាន

en: Field
km: វាល

en: Time
km: ពេលវេលា

en: OK
km: យល់ព្រម

en: About
km: អំពី
