Physical Quantity Fields (2.0.0) - en to ku translation catalogue (6 entries)

en: Value
ku: نرخ

en: None
ku: هیچ

en: Field
ku: خانە

en: Time
ku: کات

en: OK
ku: باشە

en: About
ku: دەربارە
