Physical Quantity Fields (2.0.0) - en to lt translation catalogue (7 entries)

en: Value
lt: Reikšmė

en: None
lt: Joks

en: Field
lt: Laukelis

en: Time
lt: Laikas

en: OK
lt: Gerai

en: About
lt: Apie

en: Field types
lt: Laukelių tipai
