Physical Quantity Fields (2.0.0) - en to lv translation catalogue (7 entries)

en: Value
lv: Vērtība

en: None
lv: Nav

en: Field
lv: Lauks

en: Time
lv: Laiks

en: Thousands separator
lv: Tūkstošu atdalītājs

en: About
lv: Par

en: Prefix text
lv: Prefikss
