Physical Quantity Fields (2.0.0) - en to nl translation catalogue (12 entries)

en: Value
nl: Waarde

en: None
nl: Geen

en: Field
nl: Veld

en: Time
nl: Tijd

en: Missing
nl: Ontbreekt

en: Thousands separator
nl: Scheidingsteken voor duizendtallen

en: About
nl: Over

en: Minimum value
nl: Minimale waarde

en: Maximum value
nl: Maximale waarde

en: Prefix text
nl: Voorvoegsel

en: Field types
nl: Veldtypes

en: How it works
nl: Hoe het werkt
