Physical Quantity Fields (2.0.0) - en to fa translation catalogue (7 entries)

en: Value
fa: مقدار

en: None
fa: هیچ

en: Field
fa: میدان

en: Time
fa: زمان

en: OK
fa: موافقت

en: About
fa: درباره

en: Prefix text
fa: متن پیشوند
