Physical Quantity Fields (2.0.0) - en to sk translation catalogue (8 entries)

en: Value
sk: Hodnota

en: None
sk: Žiadne

en: Field
sk: Pole

en: Time
sk: Čas

en: Missing
sk: Chýbajúci

en: Thousands separator
sk: Oddeľovač tisíciek

en: About
sk: Informácie o

en: Field types
sk: Typy polí
