Physical Quantity Fields (2.0.0) - en to te translation catalogue (6 entries)

en: Value
te: విలువ

en: None
te: ఏమీలేదు

en: Field
te: ఖాళీ

en: Time
te: సమయం

en: OK
te: సరే

en: About
te: గురించి
