Physical Quantity Fields (2.0.0) - en to tr translation catalogue (9 entries)

en: Value
tr: Değer

en: None
tr: Hiçbiri

en: Field
tr: Alan

en: Time
tr: Zaman

en: OK
tr: Tamam

en: Missing
tr: Kayıp

en: About
tr: Hakkında

en: Prefix text
tr: Önek metni

en: Field types
tr: Alan tipleri
