Physical Quantity Fields (2.0.0) - en to ar translation catalogue (9 entries)

en: Value
ar: القيمة

en: None
ar: لا شيء

en: Field
ar: حقل

en: Time
ar: الوقت

en: OK
ar: موافق

en: Missing
ar: مفقود

en: About
ar: حول

en: Prefix text
ar: النص السابق

en: Field types
ar: أنواع الحقل
