Physical Quantity Fields (2.0.0) - en to bs translation catalogue (6 entries)

en: Value
bs: Vrijednost

en: None
bs: Nijedan

en: Field
bs: Polje

en: Time
bs: Vrijeme

en: Thousands separator
bs: Separator za hiljade

en: Prefix text
bs: Prefiks tekst
