Physical Quantity Fields (2.0.0) - en to cs translation catalogue (9 entries)

en: Value
cs: Hodnota

en: None
cs: Žádné

en: Field
cs: Pole

en: Time
cs: Čas

en: Missing
cs: Chybějící

en: Thousands separator
cs: Oddělovač tisíců

en: About
cs: Popis

en: Prefix text
cs: Text předpony

en: Field types
cs: Typy polí
