Physical Quantity Fields (2.0.0) - en to da translation catalogue (10 entries)

en: Value
da: Værdi

en: None
da: Ingen

en: Field
da: Felt

en: Time
da: Tid

en: Missing
da: Mangler

en: Thousands separator
da: Tusindadskiller

en: Decimal separator
da: Decimaladskiller

en: About
da: Om

en: Prefix text
da: Præfiks

en: Field types
da: Felttyper
