Physical Quantity Fields (2.0.0) - en to es translation catalogue (10 entries)

en: Value
es: Valor

en: None
es: Ninguno

en: Field
es: Campo

en: Time
es: Hora

en: Missing
es: No encontrado

en: Thousands separator
es: Separador de los miles

en: About
es: Acerca de

en: Prefix text
es: Texto prefijo

en: Field types
es: Tipos de campo

en: How it works
es: Cómo funciona
