Physical Quantity Fields (2.0.0) - en to et translation catalogue (11 entries)

en: Value
et: Väärtus

en: None
et: Puudub

en: Field
et: Väli

en: Time
et: Aeg

en: OK
et: Olgu

en: Missing
et: Puudub

en: Thousands separator
et: Tuhandete eraldaja

en: Decimal separator
et: Komakohtade eraldaja.

en: About
et: Programmist

en: Prefix text
et: Eelliite tekst

en: Field types
et: Väljade tüübid
