Physical Quantity Fields (2.0.0) - en to fi translation catalogue (10 entries)

en: Value
fi: Arvo

en: None
fi: Ei mitään

en: Field
fi: Kenttä

en: Time
fi: Aika

en: Missing
fi: Puuttuu

en: Thousands separator
fi: Tuhaterotin

en: About
fi: Tietoja

en: Prefix text
fi: Aloitusteksti

en: Field types
fi: Kenttätyypit

en: raw
fi: raaka
