Physical Quantity Fields (2.0.0) - en to hr translation catalogue (6 entries)

en: Value
hr: Vrijednost

en: None
hr: Nema

en: Field
hr: Polje

en: Time
hr: Vrijeme

en: OK
hr: U redu

en: About
hr: Opis
