Physical Quantity Fields (2.0.0) - en to hu translation catalogue (13 entries)

en: Value
hu: Érték

en: None
hu: Nincs

en: Field
hu: Mező

en: Time
hu: Idő

en: Missing
hu: Hiányzik

en: Thousands separator
hu: Ezres elválasztó

en: Decimal separator
hu: Tizedes jegy elválasztója

en: About
hu: Leírás

en: Minimum value
hu: Minimum érték

en: Maximum value
hu: Maximum érték

en: Prefix text
hu: Előtag

en: Field types
hu: Mezőtípusok

en: How it works
hu: Hogyan működik
