Physical Quantity Fields (2.0.0) - en to id translation catalogue (8 entries)

en: Value
id: Nilai

en: None
id: Tiada

en: Field
id: Bidang

en: Time
id: Waktu

en: Missing
id: Hilang

en: About
id: Tentang

en: Prefix text
id: Teks prefiks

en: Field types
id: Jenis bidang isian
