Physical Quantity Fields (2.0.0) - en to is translation catalogue (8 entries)

en: Value
is: Gildi

en: None
is: Engin

en: Field
is: Svæði

en: Time
is: Tími

en: OK
is: Í lagi

en: Thousands separator
is: Þúsundaskil

en: About
is: Um

en: Field types
is: Tegundir svæða
