Physical Quantity Fields (2.0.0) - en to ja translation catalogue (11 entries)

en: Value
ja: 値

en: None
ja: なし

en: Field
ja: フィールド

en: Time
ja: 時間

en: Missing
ja: 喪失

en: Thousands separator
ja: 桁区切り

en: About
ja: アバウト

en: Minimum value
ja: 最小値

en: Maximum value
ja: 最大値

en: Prefix text
ja: 接頭語文字列

en: Field types
ja: フィールドタイプ
