Physical Quantity Fields (2.0.0) - en to kn translation catalogue (7 entries)

en: Value
kn: ಮೌಲ್ಯ

en: None
kn: ಯಾವುದೂ ಇಲ್ಲ

en: Field
kn: ಕ್ಷೇತ್ರ

en: Time
kn: ಸಮಯ

en: OK
kn: ಸರಿ

en: Missing
kn: ಕಾಣೆಯಾಗಿದೆ

en: About
kn: ಕುರಿತು
