Physical Quantity Fields (2.0.0) - en to ml translation catalogue (5 entries)

en: Value
ml: മൂല്യം

en: None
ml: ഇല്ല

en: Field
ml: ഫീൽഡ്

en: Time
ml: സമയം

en: OK
ml: ശരി
