Physical Quantity Fields (2.0.0) - en to my translation catalogue (5 entries)

en: Value
my: တန်ဖိုး

en: None
my: တစ်ခုမှ မဟုတ်

en: Time
my: အချိန်

en: OK
my: အိုခေ (ခ) ဟုတ်ကဲ့

en: About
my: အကြောင်း
