Physical Quantity Fields (2.0.0) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: Value
ne: मान

en: None
ne: कुनै पनि होइन

en: Time
ne: समय

en: OK
ne: ठिक छ

en: About
ne: बारेमा
