Physical Quantity Fields (2.0.0) - en to oc translation catalogue (8 entries)

en: Value
oc: Valor

en: None
oc: Pas cap

en: Field
oc: Camp

en: Time
oc: Ora

en: OK
oc: D'acòrdi

en: Missing
oc: Mancant

en: About
oc: A prepaus

en: Prefix text
oc: Tèxte de prefix
