Physical Quantity Fields (2.0.0) - en to pl translation catalogue (11 entries)

en: Value
pl: Wartość

en: None
pl: Brak

en: Field
pl: Pole

en: Time
pl: Czas

en: Missing
pl: Brakujące

en: Thousands separator
pl: Separator tysięcy

en: About
pl: O stronie

en: Minimum value
pl: Minimalna wartość

en: Maximum value
pl: Maksymalna wartość

en: Prefix text
pl: Prefiks

en: Field types
pl: Typy pól
