Physical Quantity Fields (2.0.0) - en to ps translation catalogue (6 entries)

en: Value
ps: بيه

en: None
ps: هېڅ يو

en: Time
ps: وخت

en: OK
ps: سمه ده

en: Missing
ps: ورك

en: About
ps: په اړه
