Physical Quantity Fields (2.0.0) - en to ro translation catalogue (9 entries)

en: Value
ro: Valoare

en: None
ro: Nimic

en: Field
ro: Câmp

en: Time
ro: Ora

en: Missing
ro: Lipsește

en: Thousands separator
ro: Separatorul de sute

en: About
ro: Despre

en: Prefix text
ro: Text prefix

en: Field types
ro: Tipuri de câmp
