Physical Quantity Fields (2.0.0) - en to ru translation catalogue (13 entries)

en: Value
ru: Значение

en: None
ru: Нет

en: Field
ru: Поле

en: Time
ru: Время

en: Missing
ru: Отсутствует

en: Thousands separator
ru: Разделитель тысяч

en: Decimal separator
ru: Десятичный разделитель

en: About
ru: Информация

en: Minimum value
ru: Минимальное значение

en: Maximum value
ru: Максимальное значение

en: Prefix text
ru: Текст префикса

en: Field types
ru: Типы полей

en: Placeholder text
ru: Текст заполнителя
