Physical Quantity Fields (2.0.0) - en to sl translation catalogue (7 entries)

en: Value
sl: Vrednost

en: None
sl: Brez

en: Field
sl: Polje

en: Time
sl: Čas

en: About
sl: O modulu

en: Minimum value
sl: Najmanjša vrednost

en: Maximum value
sl: Največja vrednost
