Physical Quantity Fields (2.0.0) - en to sv translation catalogue (10 entries)

en: Value
sv: Värde

en: None
sv: Ingen

en: Field
sv: Fält

en: Time
sv: Tid

en: Missing
sv: Saknas

en: Thousands separator
sv: Avskiljare för tusental

en: About
sv: Om

en: Prefix text
sv: Text för prefix

en: Field types
sv: Fälttyper

en: How it works
sv: Hur det fungerar
