Physical Quantity Fields (2.0.0) - en to ta translation catalogue (7 entries)

en: Value
ta: மதிப்பு

en: None
ta: இல்லை

en: Field
ta: புலம்

en: Time
ta: நேரம்

en: OK
ta: சரி

en: Missing
ta: காணாமல்

en: About
ta: பற்றி
