Physical Quantity Fields (2.0.0) - en to th translation catalogue (6 entries)

en: Value
th: ค่า

en: None
th: ไม่มี

en: Field
th: ช่องรับข้อมูล

en: Time
th: เวลา

en: About
th: เกี่ยวกับ

en: Field types
th: ประเภทช่องรับข้อมูล
