Physical Quantity Fields (2.0.0) - en to vi translation catalogue (10 entries)

en: Value
vi: Giá trị

en: None
vi: Không có

en: Field
vi: Trường

en: Time
vi: Thời gian

en: Missing
vi: Bị mất

en: Thousands separator
vi: Dấu cách hàng ngàn

en: Decimal separator
vi: Dấu cách thập phân

en: About
vi: Giới thiệu

en: Minimum value
vi: Giá trị tối thiểu

en: Maximum value
vi: Giá trị tối đa
