AT Internet Piano Analytics (2.2.0-rc1) - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: Statistics
ca: Estadístiques

en: Links and downloads
ca: Enllaços i descàrregues

en: Track clicks on mailto links
ca: Segueix els clics dels enllaços mailto

en: Track downloads (clicks on file links) for the following extensions
ca: Segueix les descàrregues (els clics als enllaços de fitxers) per les següents extensions

en: List of download file extensions
ca: Llistat d'extensions de fitxers de descàrrega

en: Track clicks on outbound links
ca: Segueix els clics dels enllaços externs
