AT Internet Piano Analytics (2.2.0) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: Statistics
bo: སྡོམ་རྩིས

en: Track mailto links
bo: mailto སྦྲེལ་མཐུད་ལ་རྗེས་སྙེག

en: Links and downloads
bo: སྦྲེལ་མཐུད་དང་ཕབ་ལེན།

en: Track clicks on mailto links
bo: mailtoསྦྲེལ་མཐུད་ཀྱི་ཆིག་ལྡེབ་ལ་རྗེས་སྙེག

en: Track clicks on outbound links
bo: དྲ་ཚིགས་ནས་ཕྱིར་འབུད་པའི་སྦྲེལ་མཐུད་ཀྱི་ཆིག་ལྡེབ་ལ་རྗེས་སྙེག
