AT Internet Piano Analytics (2.2.0) - en to fi translation catalogue (8 entries)

en: Statistics
fi: Tilastot

en: Track mailto links
fi: Jäljitä mailto linkit

en: Links and downloads
fi: Linkit ja lataukset

en: Track clicks on mailto links
fi: Seuraa mailto linkkien klikkauksia

en: Track downloads (clicks on file links) for the following extensions
fi: Seuraa latauksia (tiedostolinkkien klikkauksia) tiedostoissa joiden pääte on yksi seuraavista

en: List of download file extensions
fi: Lista ladattavien tiedostojen tiedostopäätteistä

en: Track clicks on outbound links
fi: Seuraa sivuston ulkopuolelle osoittavia linkkejä

en: Track outbound links
fi: Jäljitä sivustolta ulos osoittavat linkit
