AT Internet Piano Analytics (2.3.0) - en to hu translation catalogue (10 entries)

en: Statistics
hu: Statisztikák

en: site
hu: webhely

en: Track mailto links
hu: A mailto hivatkozások követése

en: Links and downloads
hu: Hivatkozások és letöltések

en: Track clicks on mailto links
hu: mailto: hivatkozásokra történő kattintások követése

en: Track downloads (clicks on file links) for the following extensions
hu: A fájlok letöltési hivatkozásaira történő kattintások követése

en: List of download file extensions
hu: A letölthető fájlok kiterjesztéseinek felsorolása

en: Track clicks on outbound links
hu: Kimenő hivatkozásokra történő kattintások követése

en: Track outbound links
hu: Kimenő hivatkozások követése

en: A file extension list separated by the | character that will be tracked as download when clicked. Regular expressions are supported. For example: @extensions
hu: A mérni kívánt letöltési hivatkozásokra való kattintások fájlkiterjesztéseinek csővezeték-jellel („|”) elválasztott felsorolása. Reguláris kifejezések is használhatók. Például: @extensions
