AT Internet Piano Analytics (2.4.0-alpha1) - en to ru translation catalogue (9 entries)

en: Statistics
ru: Статистика

en: site
ru: сайт

en: Track mailto links
ru: Отслеживать mailto ссылки

en: Links and downloads
ru: Ссылки и загрузки

en: Track clicks on mailto links
ru: Слежение за mailto ссылками

en: Track downloads (clicks on file links) for the following extensions
ru: Отслеживать загрузки (клики на файловые ссылки) для следующих расширений

en: List of download file extensions
ru: Список  расширений загружаемых файлов

en: Track clicks on outbound links
ru: Слежение за ссылками на внешние сайты

en: Track outbound links
ru: Отслеживать исходящие ссылки
