Picked Fresh (1.0.1) - en to be translation catalogue (9 entries)

en: Help
be: Дапамога

en: Header
be: Загаловак

en: Left sidebar
be: Левая стужка

en: Right sidebar
be: Правая стужка

en: Footer
be: Ніжні калантытул

en: Primary tabs
be: Першасныя табы

en: Secondary tabs
be: Другасныя табы

en: Page top
be: У пачатак старонкі

en: Page bottom
be: Унізе старонкі
