Picked Fresh (1.0.1) - en to bg translation catalogue (6 entries)

en: Help
bg: Справка

en: Header
bg: Заглавна зона

en: Left sidebar
bg: Лява колонка

en: Right sidebar
bg: Дясна колонка

en: Footer
bg: Под черта

en: Messages
bg: Съобщения
