Picked Fresh (1.0.1) - en to bs translation catalogue (6 entries)

en: Help
bs: Pomoć

en: Left sidebar
bs: Lijevi stupac

en: Right sidebar
bs: Desni stupac

en: Messages
bs: Poruke

en: Primary tabs
bs: Primarni tabovi

en: Secondary tabs
bs: Sekundarni tabovi
