Picked Fresh (1.0.1) - en to ca translation catalogue (13 entries)

en: Help
ca: Ajuda

en: Breadcrumb
ca: Fil d'ariadna

en: Header
ca: Capçalera

en: Left sidebar
ca: Barra lateral esquerra

en: Right sidebar
ca: Barra lateral dreta

en: Footer
ca: Peu

en: Messages
ca: Missatges

en: Primary tabs
ca: Pestanyes primàries

en: Secondary tabs
ca: Pestanyes secundàries

en: Page top
ca: Part superior de la pàgina

en: Page bottom
ca: Part inferior de la pàgina

en: Primary menu
ca: Menú principal

en: Submitted by @author_name on @date
ca: Enviat per @author_name el @date
